Лесни улични сандали од Стиви Тонг

Лесни улични сандали од Стиви Тонг

Това е достапна
DEN 255.84
Количината на стоката:

Без разлика дали ќе го изберете шарениот металик мулти или искривениот горен дел, Стиви од Лесна улица е сандала што мора да ја имате во вашиот плакар оваа сезона. Премногу лесен, изграден со контурирана нога и великодушно постепено за да направи одење на пријатно искуство. Подготвено стапало. Отворен пети. Лизгање на затворање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата