Шампион на КЕДС Шампион Оксфорд Канвас Патика

Шампион на КЕДС Шампион Оксфорд Канвас Патика

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Самата дефиниција на класична патика. Нашиот иконски шампион за прв пат дебитираше во 1916 година, првиот чевли со платно од гума од ваков вид. Поминаа низ некои промени со текот на времето - различни облици на пети за да се играат на трендовите и да се добијат модерни ажурирања за удобност - но неговата форма на потпишување претежно остана иста, иконски дизајн кој беше сакан и го носеше од наследство на влијателни жени како Одри Хепберн, Јоко Оно и Jackеки Онасис (да именуваме само неколку). Со својот веднаш препознатлив минималистички дизајн, оди-со-сè, стил и целодневна удобност, тоа е една од оние безвременски основи што им се потребни на секој плакар. На располагање на проширени ширини. Класично платно горе. 4 чипка на очила на патика. Мека постава за дишење. Сон пена Â ¢ Â ¢ стапало. Флексибилна, текстурирана гумена надворешна плоча. Упатства за нега : миење на самото место, само сув воздух. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата