Крокс Женски Кади ВТОРИ Сезонски Флип

Крокс Женски Кади ВТОРИ Сезонски Флип

Това е достапна
DEN 304.00
Количината на стоката:

Ако ви се допаѓа Станот Кади, ќе ви се допадне оваа флип верзија со нова сезонска графика. Зедовме основен стил и го направивме малку поинтересен, додека сепак нудевме удобност и лесни крокс чувства што сте ги сакале. Инспириран од еден од нашите најпопуларни флипови. Новата сезонска графика вклучува лубеница, фламинго, палма и тропски мотиви. Целосно обликувана конструкција од пена croslite ® за лесна удобност. Неверојатно лесен и лесен за носење. Иконски Crocs Comfort® : Лесен. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата