Уникатни Поволни Цени Плус Големина Врвот V Вратот Цветни Печати Пеплум Лето Маица

Уникатни Поволни Цени Плус Големина Врвот V Вратот Цветни Печати Пеплум Лето Маица

Това е достапна
DEN 367.84
Количината на стоката:

Овој врв од пеплум е поставен за секојдневен изглед во маица со врат дизајнирана со цветен принт пред градите. Врамен со елегантно v-деколте, живописниот врв за контраст во боја на цветни фонтови ни овозможува да боцкаме за летото и да скокнеме во пролет. Измешајте и со скроени и со секојдневни парчиња за едноставен и стилски изглед. Табелата со големина на телото ја покажува големината на фитингот, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате.Мерење (во инчи)Меѓународна Големина - - - - - - - Обем На Градите - - - - - - - Ширина На Рамото1x-44 1/216 5/82Х-47 5/817 3/83Х-51 1/8184Х-54 3/418 3/4 Уникатни Поволни Цени Плус Големина Врвот V Вратот Цветни Печати Пеплум Лето Маица 35% Памук 60% Полиестер 5% Спандекс. Увезени. В Вратот. Кратки Ракави. Пеплум Маици. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои. Големина на Телото на Моделот : Висина : 5 '7", Градите : 42 инчи, Половината : 32 1/4 инчи, Колкот : 44 7/8 инчи, Тежина : 180 фунти, моделот носи 1 X.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата