Каролини Богатства 8848PTHD Скакулец На Авакадо Пар Носители Тенџере 7, 5HX7, 5W, мултиколирани

Каролини Богатства 8848PTHD Скакулец На Авакадо Пар Носители Тенџере 7, 5HX7, 5W, мултиколирани

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Каролини Богатства 8848 PTHD Скакулец На Авакадо Пар На Тенџере Носителите 7, 5 HX7,5 W, разнобоен Скакулец На Авакадо Пар На Тенџере Носителите. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата