Ки 66 24 Висина Прилагодлив Мобилен Училница Маса-Јавор

Ки 66 24 Висина Прилагодлив Мобилен Училница Маса-Јавор

Това е достапна
DEN 1359.84
Количината на стоката:

Дајте им на сите повеќе простор со Маси За Ки. Мобилните комплети за маси во училницата вклучуваат четири прилагодливи нозе и тркалца за прилагодување на висината за да се сместат ученици од сите возрасти. Поставувањето училница никогаш не било полесно! Висината е лесна за прилагодување на возрасните со олабавување и затегнување на завртката со вклучениот шестоаголен клуч. Оваа маса во училница долга 66 инчи се собира брзо со само неколку завртки. Табелата е конструирана од термички споена ламинатна маса од јавор од меламин, дебела 1 инч и завршена со црна лента за рабови од Т-Мувла. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Елегантна алтернатива на основите во стилот на пиедесталот, прилагодливите нозе на столбот доаѓаат во класична црна боја со хром одоздола. Прилагодливите лизгалки на дното на основата обезбедуваат рамна маса и лесно се прилагодуваат. Ки 66" х 24" Висина Прилагодливи Мобилни Училница Маса-Јавор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата