Ханес Оригинали Женски Памук 29 Џогер

Ханес Оригинали Женски Памук 29 Џогер

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Бидете "Оригинални" во овие супер удобни спортски панталони за жени. Создадена за да го прослави класичниот кул стил на Ханес, линијата Оригинали има брендирање и бои со потпис, како и иконското лого На Ханес. 100% памук одгледуван Во Сад обезбедува целодневна удобност (загадените стилови се мешавина од памук). Џогери од памучен дрес со заострени ногарки и ребрести манжетни. Лесен и мек на допир. Наклонети џебови на колкот. Појас со прилагодлив кабел за влечење. 29-инчен инсем.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата