Thumbrintz Batik Monogram Sham, Blue

Thumbrintz Batik Monogram Sham, Blue

Това е достапна
DEN 479.84
Количината на стоката:

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Batik Monogram Sham, Blue : Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во нијанси на сина боја за овој уметнички управуван срам. Печатено во извонредни детали за ткаена срам, ова е совршен допир за завршна обработка за секоја спална соба. Ткаенината е ткаена и срамна печатена и зашиена е полиестер со лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Уметноста што се користи за создавање на срам е достапна како дух. Достапна големина : Стандард, Кинг. Машинско миење и суво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата