Аква Убавина Стопена Течна Сенка за Очи - од е. л. ф. За Жени-0. Оз Сенка За Очи

Аква Убавина Стопена Течна Сенка за Очи - од е. л. ф. За Жени-0. Оз Сенка За Очи

Това е достапна
DEN 127.68
Количината на стоката:

Аква Убавина Стопена Течна Сенка за Очи - на пр. л. ф. За Жени-0,09 мл Сенка за Очи хидратантна, течна сенка за очи која дава живописна, долготрајна боја со неодолив ефект на ладење. Збогатен Со Прочистена Вода и Витамин Е за да помогне во хидратација на кожата. Аква Убавина Стопена Течна Сенка За Очи - Четкан Бакар од е. л. ф. За Жени-0,09 мл Сенка за Очи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата