Едноставно Дејзи 16 16 Модерен монограм во затворен полиестер на отворено, фрлање перница, правлива роза

Едноставно Дејзи 16 16 Модерен монограм во затворен полиестер на отворено, фрлање перница, правлива роза

Това е достапна
DEN 823.84
Количината на стоката:

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 16 "x 16 " Дасти роза модерна монограм внатрешна/надворешна перница од нашата колекција Монограм. Оваа затворена/надворешна перница е совршен додаток на кој било трем, палуба или внатрешен двор на кој му треба допир на стилска удобност! Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата