Трговска Марка Глобал Пожарникар Логото 30 Ватиран Бар Столче

Трговска Марка Глобал Пожарникар Логото 30 Ватиран Бар Столче

Това е достапна
DEN 1408.00
Количината на стоката:

Покажете ја вашата благодарност за пожарникарите со Оваа Заштитна Марка Глобална Столица За Лого На Пожарникари. Се одликува со прилагодливи лостови, хромирана основа со двојно скалило и винилно седиште од комерцијално одделение. Оваа обложена столица за шипки прави прекрасен додаток на речиси секој бар или соба за игри. Трговска марка Глобал Пожарникар Логото 30" Ватиран Бар Столче : хромирани, двојно скалила база. Прилагодливи израмнувачи. 30" висока бар столче. Комерцијални одделение винил седиште. 7.5" х 14.75 " дијаметар поместена седиште. Одлично за подароци и рекреативен декор. Димензии : 15 "Л х 15" В х 30 "Х. Модел# за 30" бар столче : ФФ1000.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата