Мода Модели Шиење Шема Промаши Туника И Панталони-6-8-10-12-14

Мода Модели Шиење Шема Промаши Туника И Панталони-6-8-10-12-14

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Лабавите туники за пуловер имаат варијации на ракавот и должината, џебови и обликувана линија на полите, ќе се покаже погрешната страна на ткаенината. Широките широки панталони за нозе имаат предна лента за половината и еластичен грб. Мода Модели Шиење Шема Промаши " Туника И Панталони-6-8-10-12-14.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата