Елкај Славна Личност Нерѓосувачки Челик 25 21-1 4 5-3 8

Елкај Славна Личност Нерѓосувачки Челик 25 21-1 4 5-3 8

Това е достапна
DEN 4388.80
Количината на стоката:

Елкај ГЕКР25214 Славна Личност Нерѓосувачки Челик 25 "х 21-1/4" х 5-3/8", Еден Сад Пад-Во Мијалник. Елкај е доверливо име во нерѓосувачки челик од 1920 година. Горди сме Што Сме Американска компанија Број 1 која продава кујнски мијалник. Покрај тоа, ние нудиме првично, бар, бања и перење мијалници. Елкеј комерцијални мијалници може да се најдат на јавни простори како што се училници, деловни згради, здравствени установи, паркови и рекреативни области и многу повеќе. Достапно ВО длабочините НА АДА. АДА ВО СОГЛАСНОСТ : Производот Е во согласност СО АДА кога е правилно инсталиран., ИНСТАЛАЦИЈА за ПАЃАЊЕ : Мијалникот е дизајниран за инсталација за паѓање за да го направи мијалникот фокусна точка на вашата соба., ЕДЕН САД : Сад ви дава непрекинат простор за миење и редење садови или други задачи во домаќинството.,ТИВКО : подлогата(s) што го ублажува Звукот ги минимизира звукот и вибрациите за потивко време во мијалникот., ИНСТАЛАЦИЈА на у-КАНАЛ : клиповите за Монтирање поставени во внатрешноста на каналот пред инсталацијата значат помалку време под мијалникот за полесна инсталација., ОФСЕТ МОЗОЦИ : поставувањето На Одводот обезбедува повеќе употреблив простор на дното на мијалникот и во кабинетот подолу., ОТВОРАЊЕ НА ОДВОД : отворот на одводот на Мијалникот е 3-1/2"., ГОЛЕМИНА НА КАБИНЕТОТ : Минималната големина на кабинетот за овој мијалник е 30".,.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата