Дирфоамс Кедар Женска Најлонска Вреќа За Спиење Затворени Влечки За Грб

Дирфоамс Кедар Женска Најлонска Вреќа За Спиење Затворени Влечки За Грб

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Пријатни како кампот околу огнот, Овие Влечки За Вреќи за Спиење со Кедар се совршен избор без разлика на времето! Иновативната технологија DF Adapt ветува удобност без пот заедно со нашето класично амортизирање на мемориската пена. И со практични дизајни што се перат во машина, можете да сметате на долготрајна свежина! Врежан најлонски горен дел во светли поп бои и секојдневни неутрални. Пријатна постава на шерпа и подножје. ТЕХНОЛОГИЈАТА DF Adapt ги одржува стапалата пријатни, никогаш испотени. Влошката од мемориска пена додава дополнителна удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата