7 Осветлени ЏЕК-О-Фенер ПРЕДВОДЕНИ светла Батерија Управувана

7 Осветлени ЏЕК-О-Фенер ПРЕДВОДЕНИ светла Батерија Управувана

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Оваа декорација За Ноќта на Вештерките има светло портокалова застрашувачка врежана тиква облечена во црна капа на вештерка. ЛЕД светлата што ја менуваат бојата на БАТЕРИЈАТА (повторуваат црвена/сина/зелена) светат од внатрешноста на парчето преку исечоците. Изграден е од силен материјал од поли смола за долготрајно уживање. Кк Божиќ Декор 7 "Осветлени Џек-О-Фенер Предводени Светла Батерија Управувана : Димензии : 7" високо за 5 " широк. Материјал(и) : Полирезин/стакло. Изграден е од цврст полиресински материјал. Се препорачува само за внатрешна употреба. Мери 7 инчи високи на 5 инчи широк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата