Црн тонер за употреба со ImageCls MF810CDN CRG стандард

Црн тонер за употреба со ImageCls MF810CDN CRG стандард

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Карактеристики на производот : Компатибилен со : Image Class MF810 CDN, MF820 CDN; Imager Unner C1225, C1225 Ifprinting Color : Black Printing Technology : Laser034 - Black - Original - Toner Castridge Product Тип : Тонер кертриџеилд : до 12000 страници. Снабдувања> тонери. Карактеристики на производот : Компатибилен со : Image Class MF810 CDN, MF820 CDN; Imager Unner C1225, C1225 Ifprinting Color : Black Printing Technology : Laser034 - Black - Original - Toner Castridge Product Тип : Тонер кертриџеилд : до 12000 страници. 12.000 принос! Снабдувања> тонери. Карактеристики на производот : Компатибилен со : Image Class MF810 CDN, MF820 CDN; Imager Unner C1225, C1225 Ifprinting Color : Black Printing Technology : Lasercanon 034 - црна - оригинал - Toner Castridge Product Тип : Тонер кертриџеилд : до 12000 страници. 12.000 принос!. Премиум квалитет, брзо се испорачува!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата