Домашни основи на земја 33. Оз стаклен пијалок Carafe decanter, јасно

Домашни основи на земја 33. Оз стаклен пијалок Carafe decanter, јасно

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Донесете рафинирана елеганција на земјата на масата користејќи ја нашата земја временска стаклена пијалок Carafe Decanter. Овој грациозно облик на стомна има криви страни за да се истура и да служи ветре. Користете ги за да ги аерирате вашите вина или да чувате сок и вода. Има дарежлива 33,8 унци што го прави одлично да се користат секојдневно или за забави. Донесете рафинирана елеганција на земјата на масата користејќи ја нашата земја временска стаклена пијалок Carafe Decanter. Овој грациозно облик на стомна има криви страни за да се истура и да служи ветре. Користете ги за да ги аерирате вашите вина или да чувате сок и вода. Има дарежлива 33,8 унци што го прави одлично да се користат секојдневно или за забави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата