Подобри домови и градини со внатрешен двор од внатрешно железо со заварување, сет од 2, сива текстура

Подобри домови и градини со внатрешен двор од внатрешно железо со заварување, сет од 2, сива текстура

Това е достапна
DEN 2279.84
Количината на стоката:

Додадете стил и удобност на вашата надворешна просторија за живеење со оваа подобра домови и градини со перниче за ковано железо од ковано железо. Оваа перница одговара на повеќето стандардни столчиња за внатрешен двор. Исполнет со Еверлукс полиестер, најновиот технологија во влакна, тој е дизајниран да обезбеди долготрајна удобност додека уживате во вашиот простор на отворено. Се одликува со трајна ткаенина на отворено што ја одвраќа водата и е третирана со УВ за да се спротивстави на бледнее. Полиестерска ткаенина со лесна нега може да се исчисти со помош на сапун и вода. Постојат само-врски за прицврстување на перницата на мебелот за внатрешен двор. Оваа перница може да се користи сам или координирана со други предмети (продадени одделно) во истата колекција на ткаенини, овозможувајќи ви да додадете поп на боја и личен стил на вашиот отворен простор. Оваа привлечна подобра подлога за домови и градини ќе направи одличен додаток на вашиот сет за мебел на отворено, со стил и удобност што ќе трае! Подобри домови и градини, перниче за седиште на отворено од внатрешен двор, со заварување, сет од 2, сива текстура : Вклучува 2 перничиња за седишта. Димензии : 18 "l x 19" w x 3 "ч. Заштитниот третман помага да се одврати водата. Одговара на повеќето стандардни ковани од отворено и столчиња за редење. Лесно се чисти со сапун и вода. Координација на достапни предмети. 1-годишна производитена ограничена гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата