Без граници на жица без жица за здружени градници

Без граници на жица без жица за здружени градници

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Запознајте го градник што никогаш нема да сакате да го соблечете! Без граници Bonders Boderback Bra не е удобна, мазна и поддршка на bralette направена со супер мазна, мирко измислица што ја остава невидлива под облеката. Во комбинација со конфигурација на лажички и конфигурација на тркачки бек, нашиот градник без граници за врзани за граници прави совршено парче за положување. Нашата Bralette Racerback е достапна во најразлични бои и отпечатоци и доаѓа со отстранлива подлога за удобност и скромност. Без граници на жица без жица за врзување на градниот градник : 75% најлон/25% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : Отстранливи чаши за постепено; без жица. Покриеност : Умерено. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Не-прилагодливи ленти. Карактеристики : Невидлива технологија на работ; деколте за лажичка. Chrainенски врзан за градник на репрезентацијата од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата