Колекција на ournoureуни е женска широка ширина на ветровито тркалезно пети блок потпетици Мери Janeејн пумпи

Колекција на ournoureуни е женска широка ширина на ветровито тркалезно пети блок потпетици Мери Janeејн пумпи

Това е достапна
DEN 926.40
Количината на стоката:

Безвременски стил ја исполнува целодневната удобност со ветровитната пумпа со широки ширина од колекцијата ournoute. Оваа мора да ја има Мери Janeејн има луксузна веганска кожа, двојни ленти за токи и покриена блок потпетица за изглед и привлечен изглед. Подготвена влошка и тркалезна пети создаваат удобно вклопување. Со пета како оваа во вашата ротација, секогаш ќе изгледате и ќе се чувствувате најдобро. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата