Verizon Samsung Galaxy на Char Ger Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Verizon Samsung Galaxy на Char Ger Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Това е достапна
DEN 175.84
Количината на стоката:

Компатибилни уреди за прилагодување на брзо char ging (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа технологија, тој ќе има со нормална брзина без метеж.Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена или веднаш ќе издадете целосна наплата. Гаранција за безбедност : Повеќе вградени заштитни мерки (сертификација на CE / FCC / ROHS) и интелигентна технологија за идентификација на ИЦ, заштити од краток спој, прекумерна, прекумерна, над-напон, прекумерно загревање и преголема кора. Ixir Combo Char Ger Set Char Ges Сите други не-најбрзи уреди, телефони и таблети кои користат микро-USB, со нивната нормална брзина . Преносен, мал и лесен. Гаранција за замена на живот-поддршка и повеќе : IXIR нуди гаранција за враќање на пари без метеж за цели 30 дена. Компатибилни уреди : Работи со прилагодливи уреди за компатибилни брзи јаки (AFC).0) технологија, (адаптивна брза Char ger) Вашата батерија може да оди од нула до 75% ниво на батерија во рок од само 30 минути, давајќи моментална употребливост на вашиот паметен телефон . Samsung : Galaxy S7, S7 Edge, Note 4, Note Edge, S3, S4, S6, S6 Edge, S6 Edge+ и повеќе. адаптивна технологија за брзо char ging : со ixir Quick Char GE 2. Компатибилен и со адаптивниот брз chид на wallидот и со автомобилот, и со само редовни уреди за char ging, кои даваат стапка на засилувач од 2 засилувачи. Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти за да добиете замена или поврат.0 Брзина кабел за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за снимање на јазици и синхронизација на податоци. Со таа карактеристика вградена до 75% побрза стапка. Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата