Davines NaturalTech Rebalancing Shampoo 33. Оз

Davines NaturalTech Rebalancing Shampoo 33. Оз

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

За мрсна коса. Чистење и тонирање, ребаланс на шампон го нормализира нивото на маслото на скалпот за освежена, крената коса. Балансирање на убавината и одржливоста во секој производ и проект што го создаваме. Недостасувајќи лоши работи како парабени и сулфати, овој шампон ја комбинира модерната наука со најдоброто што природата го нуди. Со лимон фитоцевтски. Вратете ја рамнотежата на скалпот додека ја чистите и тонот за здрава убава коса.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата