Бесплатна собрание за работа со долг ракав за жени

Бесплатна собрание за работа со долг ракав за жени

Това е достапна
DEN 383.68
Количината на стоката:

Половина кошула, половина јакна, целосно за inубена. Работната кошула на бесплатното склопување оди дополнителна милја со опуштено вклопување што се доставува до бесконечни можности за положување. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Две џебови за размавта на градите со затворање на копчињата. Карактеристики : средна тежина; нелиран. Работна кошула со долг ракав за жени од слободно собрание. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата