Бесплатна маичка со ракави за девојчиња со ракави и шорцеви, сет од 2 парчиња, големини 4-18

Бесплатна маичка со ракави за девојчиња со ракави и шорцеви, сет од 2 парчиња, големини 4-18

Това е достапна
DEN 399.84
Количината на стоката:

Само додадете сонце. Топлите денови не се завршени без овие лесни шорцеви поставени од бесплатно собрание. Убава маица за ракави и шорцеви што одговараат на влечење се изработени во лесен памук со памук за да ги натераат да се чувствуваат што е можно повеќе лето. Изберете живописен принт или ладете цврста боја и поставете ја во стил. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 пар шорцеви. Карактеристики на ти : опуштено вклопување; стил на пуловер; Ребрест екипа; Кратки ракави на bellвона со детали за шутнување. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; Повлечете стајлинг со еластична лента за половината и цртеж за удобност; два џебови на страни; Долфин полите. Облека за ракави на Ruffle Bell Top и Sharts Outfit за девојчиња од бесплатно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата