Машка и голема машка машка машка машка џемпери, до големина 3XL

Машка и голема машка машка машка машка џемпери, до големина 3XL

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Ги знаете оние џемпери за кои сонувавте? Оние во кои сакате да живеете? Овие се нив. Со меко руно, џеб од задниот дел од лепенка и еластична лента за половината и манжетните, џемперите на Филедер ве одржуваат удобни 24/7. 80% памук 20% полиестер. Машинско миење ладно, измијте одделно, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво на ниско ниво, отстранете го навремено, ниско железо . Земја на потекло : Увезено. ФИТ : Атлетски. ИНСЕАМ : 29,5 ". 290 GSM четкано грб.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата