Лесна улица теја удобност пука

Лесна улица теја удобност пука

Това е достапна
DEN 1249.60
Количината на стоката:

Trend Trend Toya од Easy Street е извонреден додаток на вашата есенска гардероба. Оваа современа снимање е изградена на паметна облик на потпетица која е лесна и флексибилна. Подобрено со лесно движење од страна на лесно ултра-лесни табани на улицата додава малку дополнителна удобност на ова ремек-дело. 2,25 инчи блок -потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. Рушена вампир и врежана детали. Лесна и флексибилна надворешна плоча. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Истегнете за вклопување и удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата