Мое дете на Картер, мое момче, сет за облека и панталони, 5-парчиња, прееми-24м

Мое дете на Картер, мое момче, сет за облека и панталони, 5-парчиња, прееми-24м

Това е достапна
DEN 169.28
Количината на стоката:

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Супер симпатично бебе најважни, сите завиткани во еден лесен пакет од моето дете на Картер! Направено со супер мек, памук за дишење за целодневна удобност, овој пакет вклучува два пара лесни панталони со покриени еластични ленти за половини за совршено вклопување, плус три каросерии што одговараат на рамената и прилепувањата на нозете за да направат промени во пелена лесно. Измешајте + натпревар за многу лесни, симпатични облеки. Носете еден + фрлете друг во торбата за пелена. (ПССТ, овој пакет прави совршен подарок!) Сет од 5 парчиња вклучува 3 каросерии + 2 дното. 100% памук. Кратки ракави. Преклопете ги рамената за лесно над главата. Прилепува на нозете за лесни промени. Силните прилепувања продолжуваат со абење, миење, повторете. Симпатични знаци + отпечатоци. Лесно повлекување на еластични ленти за половини. Врзувачки ребрести. Обврски манжетни. Сертифициран стандард 100 од OEKO-TEX®. Големини preemie-24m. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата