Забелешка на лепливи јазичиња - сочни на лил

Забелешка на лепливи јазичиња - сочни на лил

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Имаме неколку сочни информации за вас-овие табулатори за лепливи белешки за белешки се најзабавниот начин да запомните што било. Бананата за вашите книги! Боровинки за вашата тетратка! Лубеницата за вашиот календар! Во ниеден момент ќе имате своја организациска овошна салата. Вратете се забавно да студирате со овие живи лепливи јазичиња, или уште подобро, фрлете ги со други дизајни за лепливи белешки за белешки и создадете свој бифе на среќа. Погоден за возраст од 6 и повеќе години. - Лил „Сочни лепливи јазичиња“ - 90+ лепливи јазичиња - одлично за организирање белешки и важни потсетници - јазичињата се долги помалку од 2 инчи - погодни за возраст од 6 и повеќе години, палки за лепливи јазичиња - лил 'сочни (1 пакет) (друго).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата