Машки и големи машки 6 Основни шорцеви за пливање 2-пакувања, до големина 5xl

Машки и големи машки 6 Основни шорцеви за пливање 2-пакувања, до големина 5xl

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Освежете ја облеката за капење и оладете се во удобни шорцеви за пливање од Georgeорџ со овој дво-пакет. Овие стебла за пливање се совршени за еден ден на плажа или се дружат покрај базенот на следниот одмор. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. вклучува 2 шорцеви за пливање. Приближно. ИНСЕАМ : 6 ”. Истегнување на половината; Врза за влечење. 2 странични џебови; 1 задниот џеб со затворање на кука и јамка. Микро Твил тело/постава за мрежи : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки пливање стебла од Georgeорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата