Копче за време и време на време на женски јакна, големини XS-xxxl

Копче за време и време на време на женски јакна, големини XS-xxxl

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Победете го ветрето со оваа стилска фиксација од време и TRU. Оваа тексас јакна ве транзитира од сезона во сезона со својот разноврсен, лесен дизајн. Jебови многу, оваа јакна има четири удобни начини на складирање со два џебови со размавта на градите и два џебови на предниот дел на предниот дел. Копче за повеќе покриеност или стил што го одврзува како што се загреваат деновите. Само на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Должина : хитови на колк. Јака : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две предни џебови за размавта; Две предни џебови. Карактеристики : прикажани во различни бои. Денимска јакна за жени од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата