Докерс Машки директно вклопуваат паметни панталони со панталони со панталони за удобност

Докерс Машки директно вклопуваат паметни панталони со панталони со панталони за удобност

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Инспирирани од класични панталони за фустани, но изградени со удобност во умот, овие панталони сигурно ќе станат омилени. Ги направивме од плетена ткаенина што се протега во секоја насока и се чувствува како омилена џемпери. Класичен пар панталони изградени со удобност во умот. Плетете памук што се протега во секоја насока.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата