Премиум печатена пешкир за плажа со памук

Премиум печатена пешкир за плажа со памук

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Донесете го вашиот стил на потпис на морето со премија печатена пешкир од памук. Направено од 100% памук за меко чувство на рака и одлична апсорпција, оваа мека крпа за плажа е совршена за релаксирачки одмор на езерото, покрај базенот, или на песочна плажа. Овие печатени пешкири за плажа на плажа мерат неверојатни 28 ”x58”, позитивни на воодушевување и шарм, инвестираат во супериорна направена крпа за плажа за вашите пријатели и семејство. Лесно е да се грижите, едноставно машинско миење во студ со како бои на нежен циклус без белило. Длабоки бои може да крварат. Тргнете се суво на ниско ниво. Не исушете чисто. Не пеглајте. Измијте пред првата употреба. Материјал : 100% памук. Големина : Стандарден 28 "x58". Раскошни печатени дизајни. Лесен, мек и абсорбента. Земете помалку простор. Одлично за базен, песочна плажа, патувања итн. Машината што може да се мие и да се спушти суво на ниско ниво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата