Прилагодливи глувци за глувци со тежина со метална метална рачка домашна вежба за вежбање и фитнес, сингл

Прилагодливи глувци за глувци со тежина со метална метална рачка домашна вежба за вежбање и фитнес, сингл

Това е достапна
DEN 6384.00
Количината на стоката:

Прилагодлив дизајн на гира со концизно и јасно бирање, што е корисно да се скрати времето за промена на тежината помеѓу групите за време на тренингот. Не како и другите редовни гира за кои се потребни неколку набавки, овој се-во-еден гира одговара на сите ваши потреби. За луѓето кои не можат да излезат или сакаат да вежбаат дома, овој сет на гира е најдобриот додаток. Барбелите ви овозможуваат да го добиете истиот интензитет на вежбање како салата дома. Ако немате идеја за тоа како да го изберете подарокот за вашиот близок lубител на фитнес, овој сет на глувци е одлична опција. Прилагодлива гира 55 фунти тежина од глувци против метална рачка домашна салата за вежбање и фитнес. Постојат 5 избор на тегови во прилагодлива гира : 11 фунти /22 фунти /33 фунти /44 фунти /55 фунти. Еден за 5 комплети, гира ви овозможува да ја прилагодите тежината од 11 фунти на 55 фунти со едноставна ротација. Совршено е за зголемување на мускулната маса, подобрување на мускулната издржливост, подобрување на кардиоваскуларното здравје, поттикнување на губење на тежината и проширување на издржливоста. Исто така, помага да се зајакне целото горното тело и да се обликуваат основниот мускул. Прилагодливиот дизајн го олеснува стискањето во вежбање и да останете фит дома.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата