Група AffH1136red Организатор на виси со автомобили со диспензерот на ткива и освежувач на воздухот

Група AffH1136red Организатор на виси со автомобили со диспензерот на ткива и освежувач на воздухот

Това е достапна
DEN 591.84
Количината на стоката:

Ткива : Лесно е да се заборави, но лошо е потребно кога шмркаат шмркаат. За среќа, нашиот висечки организатор гарантира дека имате кутија во мирување. Заедно со држачот на ткиво, има страничен џеб за да се намалат другите заштедувачи на живот како бандаиди, вода или додатоци за телефон. Со вградените прилепувања, лесно е да се кликнете на вашиот фонт или задното седиште. Број на дел од производителот : AFFH1136 RRED пакетот вклучува : 1 Организатор на грб на седиштето со вграден држач за ткиво. Димензии : 12 ”w x 10,5” h x 3 ”г; Држач на ткиво : 5,25 ”w x 9” h x 3 ”г. Материјал : 600 денички полиестер . ги задржува најважните работи и ткивата близу за погодност. Еден џеб од мрежа и еден надворешен џеб за да се држат мали предмети здрав материјал и издржлива конструкција. Брза инсталација и отстранување со рачка за закопчување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата