Loomaknoti Kehleigh Alveranzi 3 '5' Beige Oriental Indoor Accent Accent

Loomaknoti Kehleigh Alveranzi 3 '5' Beige Oriental Indoor Accent Accent

Това е достапна
DEN 959.84
Количината на стоката:

Одликувајќи се со украсени, цветни инспирирани обрасци и разноврсни тонови, овој килим во областа на граничниот стил без напор ќе го подигне изгледот на вашата спална соба, работниот простор или ден. Динамична, апстрактна позадина додава длабочина и димензија на вашиот простор, создавајќи основа за очи за секоја просторија, а стилскиот вознемирувачки додава допир на шик рустикален шарм. Совршено за широк спектар на стилови на украси, овој килим е дизајниран да одговара на вашиот дом и начин на живот без напор. Секој килим е машински изработен со употреба на најсовремени, компјутерски управувани разбои, со куп со низок профил на супер-мека полипропилен предиво што се чувствува одлично под нозете и ви овозможува да уживате во високиот дизајн без високо одржување кавга. Покажете ја оваа прекрасно ткаена област на килим и центар во која било област за јадење со голем сообраќај или истурање, без страв од исчезнување или дамки-трајната конструкција на ова парче гарантира дека ќе го одржи својот уникатен изглед и чувство за наредните години. Машината направена со 96% полипропилен. Поддршка на јута . сина/крем ориентална шема, покривајќи 17,22 квадратни метри . 0,35 висина на купот е совршена за области со висок сообраќај. Издржливата конструкција е совршена за области со висок сообраќај. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво . точна големина на производот : 3'3 "x 5'3".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата