Пионерската жена мешани медиуми со долг ракав во форма на врвот

Пионерската жена мешани медиуми со долг ракав во форма на врвот

Това е достапна
DEN 175.84
Количината на стоката:

Прекрасен дизајн и лесна силуета додаваат моментална женственост на овој селански врв од пионерската жена. Со лесен чувство и потпис на цветно печатење, тоа е совршен почеток на секоја облека. Спарете го со омилените сини фармерки за каузален ден или влечете ги во омилените панталони за понте додека се упатувате кон вашите вечерни планови. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Дефект : Широк лажички врат со детали за вратоврска и злато-кат . Карактеристики : странични парчиња; сите печатени. Womenенски мешан селска блуза од пионер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата