Lifeивотот е добар ладен надвор од Оз Тумблер со капак

Lifeивотот е добар ладен надвор од Оз Тумблер со капак

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање во пиење. Капакот-докажан, отпорен на распрскувачки и лесен затворен капак. До 24 часа мраз ладно или 8 часа цевки. Доаѓа со стандарден капак и гаранција за живот. Изолација со двојни wallидови за да ги задржите топлите пијалоци топло и ладни пијалоци ладни. БПА бесплатно. Гаранција за живот. Ја намалува кондензацијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата