Меридијански мебел Атина крем со кадифена клупа

Меридијански мебел Атина крем со кадифена клупа

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Изматете ги вашите модерни вкусови со оваа клупа на кадифена Атина. Софистицирано по дизајн, ова седење за трпезарија нуди цврста рамка направена од висококвалитетни материјали и тапациран во мека, добредојдена ткаенина од букли, така што секогаш се чувствува пријатно за семејството и гостите. Нискиот грб обезбедува чиста естетика додека нудите поддршка додека винот и вечерате ноќта. Спарете го со други предмети во истата колекција за кохезивен изглед. Меридијански мебел Атина крем со кадифена клупа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата