Mi & Match Outfits Kid Подарок кутија, сет

Mi & Match Outfits Kid Подарок кутија, сет

Това е достапна
DEN 584.80
Количината на стоката:

Освежете ја гардеробата на вашето малечко со нашите најважни работи и комплети на облеки од Garanimals! Без разлика дали игра околу игралиштето, се дружи со своите пријатели или дреме дома, тој ќе биде удобен во мултипак на момчињата за момчиња од Гаранималс. Измешајте и совпаѓајте со други стилови на Garanimals за лесна есен и зимска гардероба за вашето момче за дете. Достапно во големини 2 T-5 T исклучиво во продавниците и. Облека за микс и натпревари за момчиња на Toddler Boys и натпревар за подароци за деца, 8 PC сет вклучува четири комплети облека што сите одговараат за лесен избор за облека. Измешајте и совпаѓајте ги облеките за момчињата за мали деца. Достапно во големини 2 T до 5 T. LS/HANGDONT кошули : Памук 60%, полиестер 40%. Худи : Памук 60%, Полиестер Jerseyерси 40%. Карирана кошула : памучен топон 100% . Црвени џогери : Памук 60%, полиестер француски Тери 40%. Црни џогери : 100% полиестерски меѓусебно. Сиви ткаени џогери : памук 100% . Деним панталони : памук 74%, полиестер 25%, Спандкс се протегаат 1%.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата