Ли Момци за момчиња, кратки, големини 4- и хаски

Ли Момци за момчиња, кратки, големини 4- и хаски

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Ли момчиња Вајоминг карго кратки, големини 4-18 Le момчиња Вајоминг со 8 џебни шорцеви од ременија се направени од удобно, издржлив памук што не се протега. Опремени со осум џебови за да ги задржат сите свои богатства и додадениот појас, осигурете се дека овие шорцеви ќе останат во текот на сите негови авантури. Краток товар. Лабаво вклопување. Појас. Издржлив памук. Затворање на половината на копчето. Стил# 5165739.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата