Трговска марка ликовна уметност Viszla Canvas Art by Dawgart

Трговска марка ликовна уметност Viszla Canvas Art by Dawgart

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Подготвени да се претставиме со презентација на безжично во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија, има шарен портрет на куче. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата