Џем хартија чиста жична лента, 2. во дворовите, 2 пакувања, розово црвено

Џем хартија чиста жична лента, 2. во дворовите, 2 пакувања, розово црвено

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Врзете лак околу кутија со чоколади во форма на срце со џем хартија® роза црвена чиста жична лента! Нејзината романтична нијанса и сјајна, ткаенината што ја разгледува, помага да се направи прекрасен додаток за презентациите на годишнината и Денот на вineубените. Иако, оваа висококвалитетна најлонска лента не е резервирана само за целите на завиткување на подароци! Може да се користи за забави за забави, украси за домови и венци. Дури и ентузијастите на уметноста и занаетите ќе уживаат во мазниот и издржлив материјал за нивните проекти. Лента, која мери 50 јарди и широка 2 1/2 ", нема да зрее до парчиња во најмала тепачка затоа што има жични рабови што ја обезбедуваат структурата и силата. Оваа 2-пакет со ленти од лента нема да разочара ! Големина : 50 г. , или за украсување, нашата кадифена лента е сигурно да го донесе тоа топло нејасно чувство на секој што го гледа или чувствува тоа. Одлично за венци, венци, дрвја и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата