Службен лиценциран Питсбург Пингвини Микрофибер кревет сет - Полн

Службен лиценциран Питсбург Пингвини Микрофибер кревет сет - Полн

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Покажете го вашиот тимски дух со нашите официјално лиценцирани комплети на Chicago Blackhawks NHL од северозапад. Направено со ултра мек полиестер микрофибер за најголема удобност додека сонувате за победа на вашиот тим. Во сетот на листови се одликува со дизајн на лого за повторување на тимот. Длабок џеб. Официјално лиценциран NHL производ. Комплетен : Опремени 75 "x 54", рамен 96 "x 81", две перници 20 "x 30".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата