Тропски дланки на „Ступел индустрии“ украсени вазни графички уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Зивеи Ли

Тропски дланки на „Ступел индустрии“ украсени вазни графички уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : лисја, растенија; Вазна; Порцелан; Цвеќе; Лист; Цветен аранжман, шема, украсен. Дизајн од Зивеи Ли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата