Студио Винвуд Студио Наутичко и крајбрежно wallидно платно за печатење „Сурфање од страна на Тал Паз -Фридман“ крајбрежен - бел, црн

Студио Винвуд Студио Наутичко и крајбрежно wallидно платно за печатење „Сурфање од страна на Тал Паз -Фридман“ крајбрежен -

Това е достапна
DEN 271.84
Количината на стоката:

Сурфањето од Тал Паз-Фридман, е вешто направено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикален ориентативен дизајн со крајбрежна тема за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки на дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија Наутичка и крајбрежна wallидна уметност Патници „Сурфање“ од страна на Тал Паз-Фридман, крајбрежно-бело, црно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата