Фудбалски чевли на тисоро трева од Визари - Црно бело

Фудбалски чевли на тисоро трева од Визари - Црно бело

Това е достапна
DEN 380.64
Количината на стоката:

Фудбалскиот чевли „Визари“ Тесоро трева е удобен и достапен чевли на отворено и затворено дизајниран да ви даде максимална удобност за вредност. Има синтетичко горно со врежано шиење што е лесен, издржлив и ултра удобно. Надворешната плоча е гумен мулти -стекнат ѓон за влечење и удобност на тврди и синтетички затворени или надворешни површини. Гума ѓон. Лесен, издржлив, удобен и достапен чевли за фудбалска трева во затворен / надворешен фудбал. Горниот : синтетички со врежано шиење. Outsole : гума со мида за дополнителна удобност и влечење на тврди и синтетички полиња во затворено или отворено. TF гумена трева надворешна плоча за супериорна влечење и зафат. Подготвен јазик и јака за дополнителна удобност. Затворање на чипка за безбедно вклопување. Големини : машки 6,5 до големина 13.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата