Петси Зелена отцепена јака за мачки и нараквица за пријателство во кутија за подароци за пријателска земја

Петси Зелена отцепена јака за мачки и нараквица за пријателство во кутија за подароци за пријателска земја

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Оваа комбинација е совршена да му покаже на вашата мачка кој е нивниот најдобар пријател и да ги натера да се чувствуваат одлично. Тоа ќе ја зајакне врската со вашиот најдобар пријател и ќе ве натера да изгледате тотално кул и симпатично во овој модерен дизајн . Оваа специјална јака од памук доаѓа со дополнителен Д-прстен во гроздобер стил. Секоја јака е дизајнирана со посебна грижа за да му овозможи на вашето домашно милениче да биде дури и поубаво како што се веќе и да изгледа убаво во сите ситуации.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата