Ournourneуни колекција женски konna tru удобна пена од средна потпетица клинови сандали

Ournourneуни колекција женски konna tru удобна пена од средна потпетица клинови сандали

Това е достапна
DEN 480.00
Количината на стоката:

Нашите сандали во Кона од колекцијата на ourурнини се направени со прекрасна удобна пена од 4 мм Tru ™ hossole што ќе ги остави нозете да се чувствуваат поудобно од кога било. Нивната патентна веганска кожа, клин -потпетица, тока и лента за глуждот ќе ве натера да шетате во стил каде и да одите. Како бонус, нивниот отворен плоштад пети го прави совршен завршен допир. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 3 1/4-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 3 1/4-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина. Сандали. Секојдневен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата