Вуе Барселона Ватиран Ансамбл за поклопец и Дувет - кралица

Вуе Барселона Ватиран Ансамбл за поклопец и Дувет - кралица

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Кажете збогум на сезонската размена на постелнина! Вуе Барселона Дувет и Coverlet е два комплети за постелнина во еден. Овој прекрасен ансамбл има уникатен ватиран дизајн на современи цветни медалјони и современи лисја за движење. Користете како лесен и дише ватирана покривка во текот на летото за инстант стил без тежина. Откако ќе се појават постудените месеци, вметнете надолу утешител и користете го како стилски ватиран дух со топлината што ви е потребна. Vue Barcelona vicated Coverlet и Duvet Ansemble : 2 комплети за постелнина во 1. Кралицата сет вклучува : Cover Let/Duvet (90 "x 90") и 2 SHAMS (20 "x 26"). Кинг сет вклучува : Coverlet/Duvet (104 "x 90") и 2 Shams (20 "x 36"). Достапно во слонова коска, корали и бањата. Затворање на копчето. Ансамблот е 100 проценти памук и машина за миење машини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата