Вкусните хемички хеланки на девојчињата за чудо нација, големини 4- & плус

Вкусните хемички хеланки на девојчињата за чудо нација, големини 4- & плус

Това е достапна
DEN 272.00
Количината на стоката:

Супер мек и подготвен за денот. Вкусните хеланки од Wonder Nation сигурно ќе станат нејзини ново. Таа ќе го сака кадифен чувство и тотална удобност. Исклучиво на. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. Тенок вклоп. Супер мек. Машина за перење. Увезени. Вкусни хеланки за девојчиња од чудо нација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата